074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


בתי אבות


אדריכלות בתי אבות הינה מלאכה הדורשת שילוב בין יכולות מקצועיות והבנת נפשו של האדם. הבית אינו רק המקום בו אתה חי, אלא המקום בו מבינים אותך וכל תכנון ועיצוב בתי אבות מבוסס על אמרה זו.

במציאות של ימינו הולכת וגוברת הדרישה של בני הגיל השלישי להעתיק את מקום מגוריהם לבתי דיור מוגן איכותיים ומלאי פעילויות וזאת מתוך רצון לשדרג את תקופת הפרישה וליהנות כאנשים עצמאיים המנהלים אורח חיים חברתי, תוסס ומלא בפינוקים וזאת לצד השגת ביטחון אישי ובריאותי.
 

איכות חיים והגשמת חלומות בהתאמה אישית לבני הגיל השלישי

עיצוב ותכנון אדריכלי של בתי אבות משלב איכות חיים ושלווה לצד פיתוח נופי ייחודי וכן שלל פינוקים לצד אזורי שהייה הטובלים בירק. תכנון דיור מוגן מתבסס על הטוב שבנוסטלגיה לצד מודרניות המספקת נוחות מרבית. בתי אבות בתכנון מקצועי משלבים עץ טבעי עם גוונים רכים וכן חלונות רחבים מהם ניבט נוף טבעי וירוק ודרכם נכנס אור טבעי המקרין תחושה נעימה וחמימה. בתי אבות כוללים שטחים ציבוריים המיועדים למגוון צרכים ושימושים דוגמת בריכת שחייה, ספא, מסעדה, קפיטריה ובר וכן חדרי חוגים, מינימרקט, אולמות אירועים ועוד. דיירי הדיור המוגן חשים מיד באיכות החיים הגבוהה, אולם עובדה זו אינה באה על חשבון תחושת החום הביתית. תכנון אדריכלי המותאם לבני הגיל השלישי דורש הבנה של החלומות, הצרכים והרצונות הייחודיים של קבוצת הגיל.

תחושת ביתיות וביטחון באווירה נעימה ובנוחות מקסימלית

תכנון אדריכלי בתחום בתי אבות נועד להשרות אווירה של ביתיות, שכן כל דייר מעוניין לחוש כי הוא נמצא בביתו. לשם כך מתוכננות יחידות הדיור כך שיאפשרו לדיירים נוחות ופרטיות מקסימליות וכן אפשרות לאירוח בני המשפחה והחברים. בית דיור מוגן מספק מבחר גדול של סוגי דירות כך שכל דייר יוכל למצוא את הדירה המתאימה לו, לצרכיו ולאורח החיים אליו הוא שואף. דירות המגורים הינן מרווחות וגדולות, אולם משלבות אינטימיות ופרטיות. תכנון הדירה ועיצובה מביאים בחשבון את הצרכים הפרקטיים של הדייר בשילוב של יצירת אווירה נעימה ותחושת נוחות מקסימלית. יחידות הדיור כוללות מטבח מאובזר, סלון, פינת עבודה, חדר שינה, מרפסת, מקלחת ושירותים והמתחם כולו נמצא בקרבת מקום למגוון השירותים הדרושים לבני הגיל השלישי כגון מרכזי תרבות ומסחר, מרפאות ופארקים לטיול שליו באוויר הצח.

צרו קשר ונשמח לשתף פעולה!

פרייז אדריכלים הינו משרד אדריכלות ועיצוב המעניק שירותי תכנון פונקציונלי, תכנון פנים וייעוץ תדמיתי למגוון פרויקטים פרטיים וציבוריים. צוות המשרד כולל אדריכלים ומעצבי פנים מובילים ומנוסים בתחומם אשר משלבים יכולות מקצועיות באיכות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר לצד יחס אישי ואדיב לכל לקוח.
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!