074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


אדריכלות ועיצוב


הקשר בין משרד אדריכלות ועיצוב לבין לקוח פוטנציאלי מתחיל בצורך של האדריכל והמעצב להכיר את רצונותיו, צרכיו ואת אופי חייו של הלקוח שלו, תוך ניתוח שטח העבודה.

האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות ועיצוב, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב. בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. כמו כן, ליאת פרייז משמשת כמגשרת ובוררת לענף הבניה.
 

המשרד, על סניפיו בתל אביב ובמילאנו, מעסיק אדריכלית בתל אביב, מהנדס אדריכלות ועיצוב פנים ואדריכלים ומעצבי פנים מנוסים ומעניק שירותים בתחום האדריכלות, תכנון פונקציונלי, תכנון פנים, יעוץ למזמין בליווי ובהקמת פרוייקטים, פיקוח עליון ותאום עם יזמים, קבלנים ועוד.

בשנים האחרונות הרחיב המשרד את פעילותו אל מעבר לתכנון ולעיצוב, וכיום הוא מספק שירותים גם בתחום בניית התדמית הכוללת של הפרוייקט, בשיתוף היזם וצוותי הפרסום והשיווק של הפרוייקט. מהנדס אדריכלות ועיצוב פנים של החברה נעזר בטכנולוגיה חדשנית על מנת לתכנן מבנים כמה שיותר ידידותיים לסביבה, תוך שמירה על רמת ביצוע גבוהה והקפדה על כל הפרטים הקטנים. המשרד נותן מענה למגוון שרותי אדריכלות ועיצוב, על כך יעידו לקוחות רבים מפרויקטים שביצע המשרד. משרד אדריכלות ועיצוב של ליאת פרייז הוא משרד מוביל בתחום אדריכלות ועיצוב פנים תל אביב.

כניגשים למלאכת התכנון, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים, המבנה מבחוץ ומבפנים אמור להיות מותאם לצרכי הדיירים, לרצונות שלהם וגם למשאלות ליבם. תמיד קיים רצון לשילוב הרמוני בין הבית לבין הסביבה הטבעית שלו כך שהבית יכיל בנוחות את דייריו, יגרום להם להרגיש נעים ונוח בו. אדריכלות ועיצוב פנים תל אביב משלבת בין תכנון אדריכלי לתכנון עיצובי פנימי תוך התחשבות בהיבטים פרקטיים ואסתטיים כאחד. התפיסה התכנונית של אדריכלית בתל אביב היא שותפות מלאה בין המתכנן ללקוח, קיום דיאלוג בריא ופורה בין השניים על מנת להבין את צרכיו ואת רצונותיו הכמוסים ביותר בכל הקשור לתכנון בית חלומותיו.

פרייז אדריכלים הוא משרד ששם את הלקוחות שלו בראש סדר העדיפויות.
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!