074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


אדריכל קניונים


קניון הפך למקום בילוי מבוקש ומועדף על הקהל הישראלי וזאת נוכח מגמה עולמית של תנופה בבניית קניונים המאפשרת ללקוחות ליהנות מכל העולמות תחת קורת גג אחת.

היתרונות של קניון על פני חנויות הפזורות ברחבי העיר הינם ברורים שכן המרכז המסחרי מספק לקהל מגוון רחב של שירותים ואפשרויות בילוי וקנייה וכל זאת באווירה נעימה ומזמינה ההופכת את חוויית הקניה לבילוי משפחתי שלם. יזמים רבים מעדיפים כיום לחשוב לטווח אורך ובגדול ומעוניינים בהקמת מרכזי קניות המספקים אפשרויות מגוונות להרחבת העסקים ומשיכת יותר לקוחות. עיצוב הקניון הינו מלאכה מקצועית מורכבת הדורשת הבנה, ידע וניסיון בתחום התכנון והעיצוב וזאת על מנת ליצור שילוב אופטימלי ואיכותי בין נוחות ואסתטיקה לבין פרקטיקה ופונקציונליות.
 

חוויית קניה ובילוי המשלבת איכות, נוחות והנאה

עבודתו של אדריכל קניונים מחייבת תשומת לב לפרטים ומרכיבים רבים על מנת ליצור תמונה שלמה ומלאה המספקת מענה מלא ושלם לבאי הקניון, החל מחניה נוחה, דרך גישה קלה ועד לחוויית קניה ובילוי כוללת המשלבת ומציעה שפע של אפשרויות, שירותים ומוצרים החל מביגוד, דרך מוצרי חשמל וצעצועים לילדים ועד למתחמי אוכל וקולנוע המהווים בילוי אהוב על כל בני המשפחה. עיצוב הקניון בידי אדריכל קניונים משלב את כל ההיבטים הרלוונטיים ליצירת מתחם העונה על כל הדרישות והציפיות של הקהל.

עיצוב חזית הקניון – חזית המבנה יוצרת את הרושם הראשוני שהעיניים שלנו נחשפות אליו ומשום כך מדובר בכרטיס הביקור של הקניון. השקעה בחזית המבנה נועדה למשוך את הקהל ויצור רושם חיובי המעורר סקרנות לגבי המתרחש בפנים המתחם וזאת מתוך התייחסות לגורמים סביבתיים, גיאוגרפיים, תחבורתיים ואנושיים.

תכנון תשתיות – הגישה לקניון מהווה מרכיב קריטי המשפיע על מידת הפופולריות שלו הנובעת מנוחות וקלות הגישה וההגעה אליו. תכנון אדריכלי של קניונים מחייב התאמת התשתיות באופן יעיל הכוללת תכנון חניה מספקת, אפשרות גישה קלה ומהירה ויצירת סביבה חיצונית מזמינה.

אווירה מזמינה ונעימה – אדריכלות הפנים בתחום עיצוב מרכזי קניות מחייבת הכרה והבנה של צרכי קהל הלקוחות הרחב ביותר. עיצוב הפנים אמור למשוך את הקונה לרצות לשוב למקום גם בקניה הבאה ולשם כך יש להשקיע בעיצוב המשלב יוקרה עם נוחות. תכנון אדריכלי נוכן ימצה את הטוב שבכל העולמות, החל משפע ומראה נוצץ, דרך משיכת העין ותשומת הלב של הקהל ועד למתן אפשרות גם לנוח ולשהות בנעימים.

ניהול פרויקטים מקצועי בתחום אדריכלות ותכנון פונקציונלי

פרייז אדריכלים הינה חברה מובילה בתחום אדריכלות ועיצב פנים. משרדנו כולל צוות מעצבים ואדריכלים מובילים בתחומם ובעלי ניסיון ורקורד עשירים של ניהול מגוון פרויקטים בתחום האדריכלות, תכנון פונקציונלי, תכנון פנים ועוד. בין הפרויקטים המגוונים של פרייז אדריכלים תוכלו למצוא קניונים ומרכזי קניות מובילים אשר אנו אמונים על תכנונם ועיצובם וכל זאת מתוך שיתוף פעולה מלא עם היזם וצוות הפרסום והשיווק לאורך כל הדרך.
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!