074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


ארכיטקט בתי מלון


ארכיטקט בתי מלון הינו תפקיד אשר דורש ניסיון רב, מקצועיות וידע ברמה הגבוהה ביותר. תחום זה הינו רגיש ומורכב במיוחד, ודורש מצידו של ארכיטקט בתי מלון מיומנות רבה. מדובר על נישה ספציפית במיוחד בעולם האדריכלות והעיצוב, ולכן לא כל איש מקצוע יכול לעסוק בתחום זה. על מנת להפוך להיות ארכיטקט בתי מלון נדרשת התמחות ספציפית ורכישת ניסיון, לכן כאשר אתם מחפשים איש מקצוע חשוב כי תקפידו לבחון כי מדובר באדם אשר צבר ניסיון של שנים, וברשותו תיק עבודות עשיר. כמו כן, מדובר על תחום עיצוב אשר דורשת תשומת לב וחשיבה על כל הפרטים הקטנים ביותר, ולכן מקצועיות וניסיון כה חשובים בתחום ספציפי זה. 

פרייז אדריכלים, בבעלותה של האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב. בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. כמו"כ משמשת כמגשרת ובוררת לענף הבניה. כמו כן, החברה מציעה שירותים של ארכיטקט בתי מלון, עיצוב פנים בתי מלון,  אדריכלות בתי מלון, ארכיטקט בית מלון ועוד. 
 

ארכיטקט בית מלון

ארכיטקט בית מלון למעשה אחראי על עיצובו של בית המלון והמראה הכללי שלו, החל מהלובי, הכניסה, החדרים, ועוד. מטרתו של העיצוב הוא להעניק סגנון אחיד ומיוחד לכל בית מלון בפני עצמו, על מנת להקנות לו מראה ייחודי אשר יאפיין רק אותו. עיצוב בתי מלון הינה מלאכה רגישה ומורכבת, ולכן דורשת ניסיון רב ומקצועיות ברמה גבוהה במיוחד. 

אדריכלות בתי מלון

אדריכלות בתי מלון הינה נישה ספציפית בתחום העיצוב. מדובר על תהליך אשר מתחיל כבר בתכנון היסודות של המבנה, ועד שימוש בחומרי גלם איכותיים, ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות, על מנת להבטיח תוצאה איכותית ומושלמת אשר תחזיק לאורך זמן רב. 

עיצוב פנים בתי מלון

פרייז אדריכלים, בבעלותה של האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום עיצוב פנים בתי מלון ואדריכלות הפנים, מטעם המכון לאמנות גבוהה של מילאנו. 
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!