074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


ארכיטקט מבני ציבור


מבני ציבור רבים הכוללים בתי חולים, מבנים ממשלתיים ובתי ספר, תוכננו בהקפדה ולפי תקנים מחמירים על-ידי ארכיטקט מבני ציבור. לכל סוג מבנה יש את הייחודיות שלו ואת דרישות הבטיחות הרלוונטיות לאותו מבנה. לתכנון מבני ציבור יש חשיבות רבה לשיפור האזור בו מתוכנן להיבנות המבנה. ראשי היישוב או העיר בהם יבנו המבנים צריכים להיות חלק מהעשייה והבנייה של המבנה על מנת שיתאים לתושבים החיים במקום. מבני הציבור אשר ניתן לראות היום בבנייה הם:
 
- אולמות תיאטרון.
- בתי אבות ובתי דיור מוגן.
- מרפאות ובתי חולים.
- קניונים במרכזי העיר וביישובים מרוחקים.
- מתנ"סים, ספריות עירוניות ומרכזים קהילתיים. 
 
אדריכל לשרטוט ותכנון מבני ציבור ישים דגש על בנייה בהתאם לתקנים הבטיחותיים על-פי החוק ודגש על הפונקציונליות של המבנה עבור העיר או המועצה המקומית. 

 
 

ארכיטקט אולם תיאטרון

אם אתם זקוקים לארכיטקט אולם תיאטרון, תוכלו לפנות למשרד אדריכלים מקצועי אשר מספק שירות למשרדים ממשלתיים, עיריות ומועצות מקומיות. מבנה התיאטרון משרת את תושבי העיר אך גם תושבים בערים הצמודות לה, לכן יש חשיבות בתכנון דרכי גישה למבנה בכל שעות היום. 

ארכיטקט בית אבות

מעוניינים לבנות בית אבות בעיר שלכם? ארכיטקט בית אבות ודיור מוגן יכול לתת לכם הצעה מקצועית לשרטוט ותכנון בית אבות ודיור מוגן בעיר שלכם. בית אבות ודיור מוגן הוא רלוונטי כמעט לכל עיר ויישוב בישראל ויכול לספק לתושבים המבוגרים את הבית המוגן הטוב ביותר עבורם.

ארכיטקט קניון

הצטרפתם לקבוצת משקיעים לבניית קניון בעיר? הגעתם למקום הנכון! אתם מוזמנים לפנות לארכיטקט קניון של משרד פרייז אדריכלים. משרד פרייז אדריכלים מציע לכם תכנון מדוייק ומקצועי לבניית קניון ומרכזי קניות. צוות משרד פרייז אדריכלים ילווה אתכם בתכנון הפרוייקט ויעמוד לרשותכם בעת ההכנות לקראת בניית המבנה. ארכיטקט מבני ציבור של משרד פרייז אדריכלים יספק לכם את הכלים לתחילת הבנייה. 

ארכיטקט מבני ציבור דרך משרד פרייז אדריכלים

החלטתם לפנות למשרד פרייז אדריכלים? עשיתם החלטה נבונה! משרד פרייז אדריכלים מנהל ומתכנן פרוייקטים של מבני ציבור רבים כבר מעל 40 שנה. אם אתם מעוניינים לקבוע פגישה עם אדריכלים מהשורה הראשונה בישראל, כדאי לכם לפנות כבר עכשיו למשרד פרייז אדריכלים. 
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!