074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


ארכיטקט קניונים


אדריכל עוסק בעיקר בתכנון ועיצוב של מבנים, בתכנון עירוני, באדריכלות נוף וגם בעיצוב פנים. תחום התכנון העירוני עוסק בעיצוב של יישובים וערים, תוך עריכת תוכניות בינוי מפורטות עבור מבנים, שכונות ובתים, תוך הגדרת היעוד של כל אזור על מבניו. תחום אדריכלות הנוף עוסק בתכנון שטחי הישוב כגון כיכרות, גינות ציבוריות, טיילות, מיקום הצמחיה ועוד.

התחום הזה מחייב הכשרה מיוחדת הוא כולל בתוכו תכנון וגם עיצוב חללים פתוחים. תחום עיצוב הפנים גם הוא דורש הכשרה מיוחדת והוא עוסק בחללים הפנימיים של המבנים. אדריכל או ארכיטקט הם שמות כוללים למתכנן ואסטרטג. אדריכלים שונים מתמחים בסוגים שונים של אדריכלות, למשל אדריכלות קניונים, עיצוב פנים קניון, אדריכלות נוף ועוד.
 

ארכיטקט קניונים עוסק בעיקר בתכנון ועיצוב מתחמים של מסחר, מרכזי קניות וקניונים. ארכיטקט קניונים מקדיש מחשבה מרובה לנושא עיצוב הפנים של הקניונים כיוון שכיום קיימת תחרות מאוד גדולה בין בתי העסק בכל התחומים, ולכן מאוד חשוב להשקיע חשיבה בעיצוב בית עסק וגם במתחם המסחרי בו הוא נמצא, זאת על מנת לאפשר לבית עסק לשגשג ולמשוך אליו לקוחות. כדאי מאוד לבחור ארכיטקט קניונים שעובד במשרד בעל שם ויש לו נסיון בתחום מתחמי מסחר וקניונים.

האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב. בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. כמו כן, ליאת פרייז משמשת כמגשרת ובוררת לענף הבניה. משרדה מציע שרותי אדריכלות רבים ומגוונים, כגון אדריכלות קניונים, עיצוב פנים קניון ותחומי אדריכלות רבים נוספים.

נסיון הוא פרט קריטי בבחירת ארכיטקט קניונים. כאשר נדרש מתכנן ומעצב של מתחמם מסחרי או קניון, משרד האדריכלית ליאת פרייז הוא המשרד המקצועי המנוסה והוותיק ביותר שעוסק בין היתר בתחום אדריכלות קניון. ליאת פרייז על צוות העובדים שלה יתכננו, יתאימו ויעצבו כל עסק כך שיתאים לקהל היעד. אדריכלות קניון הוא תחום יצירתי מאוד אך יחד עם זאת נדרשת הקפדה עד הפרטים הקטנים.
 
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!