074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


ארכיטקט תמ"א 38


אספתם את הדיירים בבניין והגעתם להסכמה לפרוייקט תמ"א 38? כעת נותר לכם לפנות לארכיטקט תמ"א 38 ולקבל ממנו הצעה לתכנון הפרוייקט בבניין שלכם. תכנון המבנה והחללים הפנימיים בפרוייקט תמ"א 38 ניתן לעשות דרך אדריכל מקצועי בעל ניסיון בפרוייקטים של תמ"א 38 ברחבי הארץ. מה כולל בדרך כלל פרוייקט תמ"א 38 לחיזוק מבנים?
 
- חיזוק המבנה מפני רעידות אדמה.
- תוספת של חדר המשמש כמרחב מוגן דירתי (ממ"ד).
- בניית חנייה מסודרת לבניין.
- בניית לובי מודרני בכניסה לבניין.
- הוספת מעלית חדישה לבניין.
 
פרוייקט תמ"א 38-1 הוא אחד הפרוייקטים הנפוצים ביותר בערי המרכז והשרון והוא מהווה אחד מהפרוייקטים המרכזיים של התחדשות עירונית. 
 

אדריכלות תמ"א 38

בעת חיפוש אחר משרד אדריכלות תמ"א 38, תוכלו למצוא את אחד המשרדים הותיקים והמובילים בישראל. תחום פרוייקט תמ"א 38-1 הוא מאוד ייחודי ולכן חשוב לפנות לאדריכלים מוסמכים אשר תכננו בעבר פרוייקטים שונים של תמ"א 38-1 לחיזוק מבנים קיימים. 

עיצוב פנים תמ"א 38

מלבד תכנון הבנייה עצמה, ישנה חשיבות רבה עבור הדיירים לתכנון החללים החדשים לדירה. אם את מעוניינים להוסיף מרפסת או חדר שירות לדירה, חשוב שיהיה תכנון של אדריכל ומעצב פנים על מנת שתוכלו לקבל את כל ההצעות הרלוונטיות ביותר למבנה הבית שלכם. עיצוב פנים תמ"א 38 מתבצע על-ידי אדריכלים מעצבי פנים האחראים על תכנון החדרים וכל החללים בבית במהלך פרוייקט התמ"א 38 שלכם. 

ייעוץ עיצוב פנים

לקביעת ייעוץ עיצוב פנים הבית בפרוייקט תמ"א 38, אתם מוזמנים לפנות למשרד פרייז אדריכלים ולקבל הצעה מקצועית לתכנון חללי הבית בדירה שלכם ושל שאר הדיירים בבניין. 

משרד פרייז אדריכלים מציע - ארכיטקט תמ"א 38

משרד פרייז אדריכלים כולל צוות מנוסה ומיומן של אדריכלים לפרוייקטים שונים, כולל פרוייקט תמ"א 38-1 לחיזוק מבנים ופרוייקט תמ"א 38-2 לפינוי ובינוי. משרד פרייז אדריכלים מציע לכם לקבל שירות מקצועי ואישי מארכיטקט תמ"א 38 בעל ניסיון בתחום. אם החלטתם להתקדם יחד עם הדיירים בבניין לפרוייקט תמ"א 38-1 או פרוייקט תמ"א 38-2, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו למשרד פרייז אדריכלים ולקבוע פגישה ראשונית לתחילת תכנון ובנייה של הפרוייקט בבניין שלכם. 

 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!