074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


בתי מלון


בתי המלון מציעים מגוון קונספטים של אירוח ובכך קובעים את אופי האורחים והחופשה של הנופשים. בשנים האחרונות חלה מגמה של שינוי בתחום תכנון ועיצוב בתי מלון, כף שניתן למצוא בתי מלון המעוצבים ומתוכננים מתוך התבססות על ז'אנרים וקווים מנחים שונים, החל מבתי מלון אורבניים ועירוניים המכוונים בעיקר למגזר העסקי, דרך מלונות סוויטות בסגנון יוקרתי ומודרני ועד למלונות בוטיק בסגנון כפרי ובאווירה ביתית.

תכנון מקצועי ונכון של בתי מלון בידי אדריכלים מנוסים ומומחים תורמת ליצירת אווירה ייחודית וחוויה אישית ומאפשרת השגת מטרות אשר בראשן הגשמת חלומות ופנטזיות לאורחים, כאלה אשר הם אינם יכולים לחוות בביתם.
 

קו עיצובי הרמוני המהווה אלטרנטיבה לשגרת היומיום

אדריכלות בתי מלון עוסקת בחומרים, סגנונות עיצוב, צבעים וקווים מנחים אשר סובבים סביב נושא מסוים וזאת בהתאם לדרישות ורצונות קהל היעד אליו הוא פונה. אדריכלי עיצוב המתמחים בתחום בתי מלון הינם בעלי כלים וכישורים מקצועיים ספציפיים המיועדים להגשמת כל חזון וקונספט עיצובי אשר פונים לקהל רחב של אנשים במטרה לייצר חוויית אירוח מפנקת ויוקרתית. בתי מלון אמורים לספק אלטרנטיבה לשגרת היומיום ולשם כך עיצוב מלון דורש הכלה של אלמנטים המאפשרים לאורחים להתנתק מההמולה המאפיינת את שגרת יומנו ולהישאב לתוך אווירה שלווה ומפנקת. תפקידם המרכזי של אדריכלי בתי מלון הוא ליצור חלל אינטימי אשר כולל את כל השירותים החיוניים לאורח וזאת תוך העצמה של חללי הפנים אשר נועדה לאפשר לאורח להתנתק מטרדות שונות ומהסביבה החיצונית ולהעניק לו שהייה בנוחות מרבית.

הכרת העדפות הקהל והתאמה אישית לצרכיו

תכנון ועיצוב בתי מלון מחייב הכרה מעמיקה עם הפרמטרים השונים הרלוונטיים לשם מתן חוויית אירוח ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אדריכל מקצועי הוא כזה המכיר היטב את צרכי והעדפות הקהל ומסוגל להתאים את אופי המלון לפלח רחב של לקוחות פוטנציאליים. מגוון סגנונות העיצוב הינו רחב וכולל קונספט נקי ומוקפד או לחלופין סגנון כפרי באווירה ביתית וחמימה. תכנון המלון מושפע מטרנדים המותאמים לתקופת זמן מסוימת או קלאסי אשר לא נס לכו לעולם. עיצוב המלון מהווה את כרטיס הביקור שלו והוא זה שיוצר רושם ראשוני שהינו משמעותי ביותר ליצירת קשר עם הלקוח. אדריכלות בתי מלון הינה שפה מקצועית המתקיימת בין כל חללי, חדרי ואולמות המלון והיא אשר משדרת מסר הרמוני של עיצוב וחשיבה מקורית.

אנו כאן לשירותכם!

פרייז אדריכלים הינו משרד מקצועי ומוביל הכולל צוות אדריכלי ומעצבי פנים מנוסים המעניקים שירתים מגוונים בתחום האדריכלות, תכנון פונקציונלי, תכנון פנים, ייעוץ וליווי בהקמת פרויקטים ועוד. פעילות המשרד מתקיימת בכל רחבי הארץ וכן במילאנו איטליה ומשלבת שירות בתחום בניית תדמית בשיתוף פעולה עם היזמים וצוותי הפרסום והשיווק של הפרויקט. צרו קשר ונשמח לשתף פעולה!
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!