074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


מעצבי פנים ואדריכלים במרכז


מתכננים בנייה של בית חדש במרכז הארץ? הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לפנות למעצבי פנים ואדריכלים במרכז. אדריכלים מעצבי פנים יספקו לכם את כל הכלים לתכנון איכותי ומדוייק של הבית החדש שלכם. אדריכל מעצב פנים הוא אמן האחראי על תכנון הבית שלכם, ובנוסף הוא אחראי על עיצוב החדרים והחללים ברחבי הבית. 

תכנון ושרטוט על-ידי אדריכלים ומעצבי פנים במרכז

קיימים סוגים שונים של בנייה, והדגש על עיצוב הפנים כיום הוא משמעותי יותר מאי פעם. מעצב פנים שהוא גם אדריכל יכול להוביל אתכם לעיצוב הבית בצורה הטובה ביותר. לבית החדש שלכם מומלץ לשכור צוות אדריכלים ומעצבי פנים במרכז עם ניסיון בשרטוט ותכנון בתים פרטיים. 
 

אדריכלית בת"א

הבית שלכם נבנה באזור תל אביב? וודאי תשמחו לדעת כי אתם יכולים לפנות לאדריכלית בת"א עם ניסיון בתכנון בתים פרטיים בישראל ובעולם, עם דגש על עיצוב פנים יוקרתי ומותאם לצרכים של בעלי הבית. אם החלטתם לפנות לאדריכלית, תוכלו למצוא אדריכלית שהיא גם מעצבת פנים במקצועה.

מעצבת פנים בת"א

על מנת שתוכלו לקבל את כל השירותים הרלוונטיים לבניית הבית, אדריכלית ומעצבת פנים בת"א תספק לכם את כל הדרוש. ליאת פרייז ממשרד פרייז אדריכלים נחשבת למובילה בתחום אדריכלות ועיצוב פנים לבתים פרטיים. ליאת פרייז בעלת ניסיון של מעל 4 עשורים בתכנון ושרטוט מבנים ברחבי העולם ובישראל. האדריכלית ליאת פרייז היא דוקטור לארכיטקטורה ומביאה עימה סגנונות שונים של עיצוב מאיטליה וממקומות שונים בעולם. 

משרד פרייז אדריכלים מציע - מעצבי פנים ואדריכלים במרכז

משרד פרייז אדריכלים כולל אדריכלים מהרמה הגבוהה ביותר וליאת פרייז מביאה איתה את האיכויות הגבוהות ביותר לתכנון הבית. אם אתם מחפשים מעצבי פנים ואדריכלים במרכז, משרד פרייז אדריכלים יספק לכם את מבוקשכם ברמה ובאיכות הגבוהות ביותר בתחום.

למה לפנות למשרד פרייז אדריכלים?

- ניסיון של מעל 40 שנה.
- תכנון מבנים בינלאומיים בארצות שונות בעולם.
- תכנון בדגש על הנדסת אנוש המותאמת לצרכים של הדיירים.
- שילוב של אדריכלות ברמה גבוהה ועיצוב פנים של חללי הבית.
 
אם החלטתם לפנות לקביעת פגישה עם צוות משרד פרייז אדריכלים, תהיו סמוכים ובטוחים שפניתם לאדריכלים ומעצבי פנים הטובים ביותר בישראל. 

 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!