074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


מעצבת דירות יוקרה


האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב.

בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. המשרד של ליאת פרייז מציע עיצוב דירות פנים, עיצוב פנים דירות יוקרה וגם עיצוב מודרני יוקרתי. ליאת פרייז היא אדריכלית שהיא גם מעצבת דירות יוקרה בעלת נסיון רב. בגלל הקפדה על כל הפרטים הקטנים, החל מתכנון החלל ועד לריהוט והסטיילינג בהתאמה אישית, היא רכשה לעצמה שם של מעצבת דירות יוקרה איכותית ומקצועית.
 
 

כאשר עיצוב פנים דירות יוקרה נעשה על ידי אדריכלית בעלת שם עולמי, העיצוב ימקסם את כל האפשרויות שטמונות בדירה. לרוב, דירות יוקרה הם דירות בעלות חלל גדול, לכן ניתן לנצל את החללים האלה בצורה מושכלת, אשר תעניק לדייריה חווית מגורים אחרת. בנוסף, מעצבת דירות יוקרה לעולם לא תעצב שני בתים בסגנון דומה, לכן, דירה אשר עיצבה מעצבת דירות יוקרה תהיה ייחודית, תבדל את דירתכם משאר דירות יוקרה ותבטא את טעמכם האישי בלבד.

עיצוב מודרני יוקרתי שנעשה על ידי אדריכלית ומעצבת פנים כשרונית ובעלת נסיון, מקנה לכם בטחון ורוגע לאורך כל הדרך. תהיו בטחים שנבחרו בעלי מקצוע הטובים ביותר בתחומם, כך גם חומרי הגלם והרהיטים, כל זאת על מנת שהשקעתכם תניב תוצאה סופית משביעת רצון ואף הרבה יותר. עיצוב דירות פנים מתבצעות גם בעת רכישת דירה חדשה וגם אם אתם כבר גרים בדירה ורוצים לשדרג את חווית המגורים בה. כל אחד היה רוצה שהדירה שלו תשדר יוקרה וסגנון אישי עיצובי מיוחד, מה שאומר שכל פריט בה צריך להיות בעל גימור מושלם, החל מהחלל עצמו, דרך הריהוט, עד האביזרים השונים.

כל זאת יאפשר לכם, בעלי הדירה הגרים בה וגם לאורחיכם לחוות חוויה חד פעמית. זה הזמן שלכם להגשים חלום, לקבוע פגישת הכרות עם ליאת פרייז, אדריכלית בעלת שם עולמי, לגבש קונספט עיצובי, להגדיר תקציב ולתאם ציפיות ולוח זמנים ולצאת לדרך משתופת מלאה בחוויות חיוביות והתרגשות משותפת.
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!