074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


משרד אדריכלים


אדריכלות על פי הגדרה הינה תכנון ועיצוב חללים לפעילות אנושית. החל מהשלב בו האדם אינו חי בטבע ושוכן במערות, הרי שנדרשת יצירת סביבה אשר תתאים לפעולותיו הפיזיות והתרבותיות. אדריכלות הינו תחום מקצועי אשר נועד לספק לאדם מרחבים מתאימים למגורים, עשייה ובילוי. תפקידו של האדריכל הינו תכנון ואחריות של כל פרויקט בנייה, כך שלמעשה הוא הבמאי של הבנייה. תחום האדריכלות הינו רחב ומגוון וכולל היבטים עיצוביים ופונקציונליים אשר אמורים להשתלב היטב זה עם זה. האדריכל הינו בעל השפעה על האופי והאווירה בהם אנו חיים וכן על מידת היעילות של התנהלותנו היומיומית.

אדריכלות טובה ונבונה מספקת לנו סביבה נעימה ומפרה ומהווה את ההבדל שבין מרחב מחניק וסגור לבין חלל המרגיש לנו כמו בית. אדריכלות הינה תחום עיסוק המשלב יכולת וידע מקצועיים בתחום התכנון, העיצוב וההנדסה וזאת לצד אמנות, יצירתיות ומקוריות, יחידו מתקבלת תמונה ותוצאה הרמונית מושלמת מבחינה פרקטית ואסתטית.
 

מפגש בין אמנות ואסתטיקה לבין פרקטיקה ופונקציונליות

אדריכלות נועדה להפוך מבנה ליעיל ופונקציונלי וכזה בעל ערך מוסף באספקטים של אור, תנועה, מרווח ועוד. אדריכלות הינה שפה של ממש המבטאת אמירה ויוצרת תקשורת וזיקה בין האדם למבנה. החל מימי קדם עיצוב מבנים היה תחום בעל חשיבות אמנותית ותרבותית. אם נביט לאחור לתקופת הרנסנס, נוכל למצוא כנסיות, בתי אופרה או מונומנטים אחרים אשר הפכו למקודשים ממש בזכות ההשקעה האדריכלית והחשיבה המקורית. חשיבותה של האדריכלות הינה ביצירת חוויה שלמה ומלאה ושילוב של יצירה והתבוננות המשתלבות באופן טבעי בחיי היומיום של כולנו. אדריכלות הינה בעלת משמעות סוציו אקונומית שכן היא מספקת פתרונות דיור ותורמת לעיצוב האווירה, לחדשנות ולעידוד האנשים לפעולה ומכאן חשיבותה הרבה לחברה כולה.

פרייז אדריכלים – משרד אדריכלות ועיצוב פנים מוביל ואיכותי, אנו כאן לשירותכם!

פרייז אדריכלים הינו משרד אדריכלים מוביל, מקצועי ובעל רקורד מרשים של ניהול וביצוע פרויקטים מגוונים בכל סדרי הגודל. צוות המשרד שלנו כולל אדריכלים ומעצבי פנים מומחים ומנוסים המעניקים ללקוח שירות מקיף ומלא, החל משלב הייעוץ, דרך התכנון ועד לביצוע והשלמת המלאכה. פרייז אדריכלים הינו משרד אדריכלים הדוגל בשקיפות, אמינות ומקצועיות ופועל בשיתוף פעולה עם כל הגורמים המשתתפים בפרויקט בהם היזם וצוות הפרסום והשיווק לשם יצירת מענה שלם וכולל לבניית תדמית כוללת של כל פרויקט. אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ופנייה ונעשה כל שדרוש על מנת לספק לכם מענה מקצועי יסודי ומקיף וזאת תוך הקפדה על איכות ללא פשרות ויחס אישי לכל לקוח.
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!