074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


עיצוב ואדריכלות פנים


עיצוב ואדריכלות פנים הוא תחום תכנון יצירתי בו אדריכל ארכיטקט מלווה את הלקוח שלו בכל שלבי התכנון והביצוע. הרקע המקצועי והידע הרחב של אדריכל ארכיטקט גם בתחום עיצוב בתים פרטיים, מביא לתוצאות עוצרות נשימה עבור לקוחותיו תוך הקפדה על נוחות ונינוחות כשמדובר בבתים פרטיים וגם בדירות, בעסקים ובבניינים.

משרד האדריכלים של ליאת פרייז מציע שרותי עיצוב ואדריכלות פנים תוך ליווי אישי וגם מקצועי ומתן פתרונות פרקטיים ועיצוביים כאחד. הכל נעשה תוך הקשבה לרצוןנות הלקוח, תוך שימת לב גדולה לפן הפונקציונלי וניצול מירבי של השטח המתוכנן וכמובן תוך הקפדה על באסתטיקת העיצוב. אנו מבינים שבניה ועיצוב של בית היא חוויה חד פעמית ואמרוה להיות התגשמות של חלום עבור מי שהולך לגור בו.
 
 

האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב. בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. כמו כן, ליאת פרייז משמשת כמגשרת ובוררת לענף הבניה.

המשרד, על סניפיו בתל אביב ובמילאנו, מעסיק אדריכלים ומעצבי פנים מנוסים ומעניק שירותים בתחום עיצוב ואדריכלות, תכנון פונקציונלי, תכנון פנים, עיצוב בתים פרטיים, יעוץ למזמין בליווי ובהקמת פרוייקטים, פיקוח עליון ותאום עם יזמים, קבלנים ועוד. בשנים האחרונות הרחיב המשרד את פעילותו אל מעבר לתכנון ולעיצוב, וכיום הוא מספק שירותים גם בתחום בניית התדמית הכוללת של הפרוייקט, בשיתוף היזם וצוותי הפרסום והשיווק של הפרוייקט.

עיצוב ואדריכלות של בתים עבור הגיל השלישי הפך לטרנד בזמן האחרון. לא פעם זוג מתבגר מוצא את עצמו בבית גדול מדי עם חללים לא מנוצלים לאחר שהילדים עזבו את הבית, לכן נוצר צורך לשפץ את הבית כך שיתאים לצרכים החדשים של אנשים מתבגרים. עיצוב ואדריכלות פנים עבור בתים לבני 60 פלוס הוא דבר שכיח. עם תכנון נכון, ניתן לנצל היטב את החלל שנוצר לצרכים החדשים. משרד האדריכלים של ליאת פרייז נותן מענה ראוי של עיצוב ואדריכלות פנים עבור בתים לבני הגיל השלישי, תוך יחס אישי ומקצועי גם יחד.
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!