074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


עיצוב משרדים לעורכי דין


עיצוב משרדים לעורכי דין הינו תהליך של תכנון אדריכלי אשר מיושם על ידי איש המקצוע אשר מחזיק בהתמחות ספציפית בתחום. ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר משרדים הבינו את החשיבות של עיצוב משרדים לעורכי דין, אשר תפקידו המרכזי הוא ליצור אווירה נעימה בחלל העבודה, הן לעובדים והן ללקוחות. כמו כן, עיצוב משרדים לעורכי דין מאפשר לקדם את החזון והערכים של החברה, ובכך ליצור חלל אפקטיבי ומדויק יותר.

פרייז אדריכלים, בבעלותה של האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב. בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. כמו"כ משמשת כמגשרת ובוררת לענף הבניה. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי עיצוב משרדים לעורכי דין, עיצוב פנים משרד עורכי דין, עיצוב משרד גדול, מעצבי משרדים ועוד. 
 

עיצוב פנים משרד עורכי דין

עיצוב פנים משרד עורכי דין חייב להתבצע תוך התחשבות בפרטים הקטנים. משרד עורכי דין דורש מקום גם ללקוחות קיימים ופוטנציאלים, ולכן נדרשת עיצוב ייחודי אשר מתחשב בעובדה זו. כמו כן, מדובר על עיצוב מורכב ורגיש אשר דורש מאיש המקצוע מיומנות, התמחות בתחום זה, וכמובן ניסיון רב. כך תוכלו להבטיח תוצאה מדויקת ואיכותית, וכמובן תהליך אפיון אפקטיבי לפי הצרכים והבקשות שלכם, אשר יקדמו את חזון המשרד. כמו כן, חשוב במיוחד להגדיר כל חלל, את השטח שלו ואת הייעוד שלו, על מנת לאפשר עיצוב נכון ויעיל. 

עיצוב משרד גדול

עיצוב משרד גדול חייב להתבצע על הצד המקצועי והטוב ביותר. איש המקצוע אשר עוסק בתחום מתחייב לדעת לקחת בחשבון את כל האלמנטים החשובים ביותר, החל מעיצוב של צבע, ריהוט, חומרי גלם, תאורה וכדומה, ועד שימוש נכון בחללים ובחלל. 

מעצבי משרדים

פרייז אדריכלים הינה חברה אשר מספקת שירותי מעצבי משרדים, בבעלותה של האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. 
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!