074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


עיצוב פנים בית פרטי


עיצוב פנים בית פרטי הינו תחום מגוון, רחב, עשיר ומורכב. לכן הוא דורש איש מקצוע בעל ניסיון רב, והמתחות בתחום. עיצוב פנים בית פרטי הינו פסגת האתגרים של אדריכלים, מדובר על אתגר מקצועי לכל דבר, אשר מצריך מאיש המקצוע ידע מקצועי רחב ועשיר, וכמובן התמחות ספציפית בתחום זה. התוצאה של עיצוב פנים בית פרטי חייבת להיות ברמה הגבוהה ביותר, ליצור הרמוניה ואיזון בין כל חלקי הבית השונים, ולהשרות אווירה נעימה ושלווה. כמו כן, עיצוב פנים בית פרטי כולל בתוכו מגוון רחב של אלמנטים שונים. במסגרת תהליך זה, על איש המקצוע לבצע הכרות מעמיקה עם הלקוח, על מנת להבין מה בדיוק הצרכים והשאיפות שלו, וכמובן מה התקציב שלו.

למעשה, תפקידו של איש המקצוע הוא להבין את אורח החיים של הנפשות אשר יתגוררו בבית, וכמובן את הטעם והסגנון של בעל הבית. פרייז אדריכלים, בבעלותה של האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב. בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. כמו"כ משמשת כמגשרת ובוררת לענף הבניה. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי עיצוב פנים בתים פרטיים, עיצוב פנים קלאסי, עיצוב בית חדש ועוד.
 
 

עיצוב פנים בתים פרטיים

עיצוב פנים בתים פרטיים חייב להתבצע על ידי איש מקצוע בעל התמחות בתחום, אשר מחזיק בניסיון רב שנים וידע מקצועי רחב ועשיר. לכן, כאשר אתם מחפשים מעצב פנים עבור בית חדש, או חידוש של בית קיים, הקפידו לערוך סקר שוב ולבחור את איש המקצוע הטוב ביותר, ללא פשרות. 

עיצוב פנים קלאסי

עיצוב פנים קלאסי הינו סוג עיצוב אשר מגיע מאירופה, וניתן לראות כי בשנים האחרונות הפך להיות יותר ויותר פופולרי ומבוקש בקרב משפחות רבות. עיצוב זה מתאפיין במראה יוקרתי ונקי. 

עיצוב בית חדש

פרייז אדריכלים, בבעלותה של האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום עיצוב בית חדש ואדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. 
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!