074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


עיצוב פנים במרכז


האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו.

בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב.
 

בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. כמו כן, ליאת פרייז משמשת כמגשרת ובוררת לענף הבניה. משרדה של ליאת פרייז עוסק גם בתחום עיצוב פנים והום סטיילינג. זהו תחום מאוד ייחודי באדריכלות ובו יש צורך להתאים ולקלוע לטעמו האישי של הלקוח ולצרכיו.

מדובר באומנות של תכנון, יצירת אווירה רצויה ללקוח, תוך התחשבות בתקציבו, בטעמו ורצונו. המשרד עוסק בתחומים רבים שקשורים לאדריכלות, כמו עיצוב פנים במרכז, עיצוב פנים לעסקים, עיצוב פנים בתי יוקרה וגם עיצוב פנים והום סטיילינג. עיצוב פנים במרכז יעזור לכם ליצור אוירה משפחתית בביתכם או אוירה משרדית יוקרתית בעסק שלכם, תוך שימת דגש על החללים הפנימיים של הבית או של העסק, בריצוף, בצבעים, בתאורה, בוילונות וריהוט והקפדה על חומרי גלם מן האיכותיים שקיימים בשוק.

ישראלים רבים מאוד אוהבים לחדש את בתיהם בחגים כיוון שזאת הזדמנות נהדרת לעצב מחדש את הבית, לעשות סדר, להפטר מדברים ישנים שאינם נחוצים יותר, להתחדש בריהוט חדש וחפצים שונים לבית. כל הדברים האלה משפרים את איכות החיים של דיירי הבית. עיצוב פנים במרכז נועד לכל סוגי הבתים והדירות באזור המרכז, החל מדירות בבנין מגורים משותף ועד עיצוב פנים בתי יוקרה.

עיצוב פנים במרכז כולל גם עיצוב פנים לעסקים, דבר אשר מיידית מעלה את הערך של הנכס במידה ומעוניינים להשכירו או למכרו, כך שזאת הופכת להיות השקעה משתלמת. וכמובן כייף גדול לגור בנכס שעוצב מחדש. כשמחליטים לעצב את הבית, קיים כמובן צורך לעצבו על פי הצרכים של בני הבית. הדבר מאוד חשוב כיוון שכאן בדיוק נפגשות האסתטיקה והפרקטיות. בנוסף, מאוד חשובה הנגישות עבור כל בני הבית. סגנונות העיצוב המובילים כיום הם סגנון מודרני, סגנון כפרי וסגנון מסורתי. מה שמאפיים את הסגנון הכפרי הוא ריבוי השימוש בעץ לעומת הסגנונות האחרים בהם יש שילובים באבן מסוגים שונים.
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!