074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


עיצוב פנים מבני ציבור


התחום של עיצוב פנים מבני ציבור הינו מורכב ורגיש במיוחד, ולכן דורש מקצועיות רבה, ניסיון וידע מקצועי רחב ועשיר. למעשה, עיצוב פנים מבני ציבור חייב לשרת לא רק את המבנה עצמו, אלא גם את הסביבה, בתוכה אותו מבנה מתקיים ועומד. על מנת להצליח במטלה של עיצוב פנים מבני ציבור יש לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים ביותר, על מנת להבטיח תוצאה אפקטיבית, איכותית ומדויקת אשר תחזיק לאורך זמן רב. פרייז אדריכלים, בבעלותה של האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו.

בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב. בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. כמו"כ משמשת כמגשרת ובוררת לענף הבניה. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי עיצוב פנים מבני ציבור, עיצוב פנים בתי ספר, עיצוב פנים קניונים, עיצוב פנים בתי אבות ועוד. 
 

עיצוב פנים בתי ספר

עיצוב פנים בתי ספר הינה נישה בתוך עיצוב של מבני ציבור. מדובר בתהליך אשר דורש תשומת לב לכל האלמנטים החשובים. איש המקצוע אשר עוסק בתחום זה צריך להיות בעל התמחות וניסיון מקצועי רב שנים, וכמובן ללמוד את אופי הקהילה על מנת להבטיח תוצאה טובה ועבודת תכנון קפדנית ומדויקת. 

עיצוב פנים קניונים

עיצוב פנים קניונים דורשת בראש ובראשונה בדיקה ראשונית של זכויות הבניה, תוך תכנון קפדני של כל הפרטים הקטנים ביותר, זאת לצד הכנה של היתר בניה לוועדת התכנון, וכמובן מילוי אחר כל הדרישות של הועדה. 

עיצוב פנים בתי אבות

פרייז אדריכלים, בבעלותה של האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום עיצוב פנים בתי אבות ואדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב. בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. כמו"כ משמשת כמגשרת ובוררת לענף הבניה.
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!