074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


עיצוב פנים


תחום עיצוב הפנים עבר שינויים ותמורות משמעותיים  בשנים האחרונות ועבר מתחום שמרני ולעתים מעט מיושן לכזה המאופיין בקווים מודרניים המשלבים סטייל, אופנה ושיק ייחודיים. עיצוב פנים כיום הינו אמנות של ממש המשתקפת במראה ותכנון חלל הבית, המשרד או מבנה הציבור וכזו המשלבת פרקטיות ואסתטיקה באופן הרמוני. עיצוב פנים כולל כמה היבטים ומרכיבים מרכזיים אשר יוצרים יחדיו תמונה שלמה וכוללת של איכות, עיצוב ונוחות.
 

שילוב אידאלי בין מודרניות לקלאסיות

עיצוב הפנים המודרני מתאפיין בקווים ישרים ונקיים ופחות קישוטים מצועצעים ומרקמים כבדים אשר היו מקובלים ופופולריים בעבר כגון הסגנון הגותי או הוויקטוריאני. רובם של המרכיבים היוצרים את סגנון העיצוב כיום הינם מינימליסטיים, נקיים וחדים ואינם יוצרים תחושת עומס וכבדות. אולם, הקו המודרני לא נותר יחיד ובלעדי בתחום עיצוב הפנים, כאשר ניתן למצוא שילובים שונים בעלי מאפיינים אחרים המתבטאים בסגנון ארט דקו הכולל שימוש בפריטים משלימים היוצרים מראה שלם, מודרני אך בעל תוכן ועניין. עיצוב פנים הינו תחום המשלב נוחות ותחכום באמצעות שליטה בכל מערכות הבית הקלות וכן ברהיטים חכמים דוגמת ספות מתכווננות, שולחנות נפתחים ועוד פריטי ריהוט מודולריים המיוצרים בהתאמה אישית.

מינימליזם המשלב פרקטיקה ואסתטיקה

אמרתם עיצוב פנים, אמרתם מינימליזם. המינימליזם מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב כיום והוא מבוסס על הגישה שפחות זה יותר. כך למשל לא תמצאו כיום פריטים דקורטיביים מיותרים או שימוש רב בטקסטיל בצבעים עזים. המגמה כיום הינה שימוש בפריטים הכרחיים בלבד, אך עובדה זו אינה מקלה על מעצבי הפנים, אלא מחייבת תכנון ומחשבה וכן יכולת מקצועית גבוהה לשם השגת נוחות מרבית וניצול השטח באופן אופטימלי. עיצוב הפנים מושפע רבות מאור ותאורה והוא שם דגש על ניצול מיטבי של אור טבעי הדורש תכנון נכון של פתחים וחלונות אשר מקבלים היום נפח גדול וממוסגרים באלומיניום מינימלי. התאורה הינה מרכיב מרכזי וכוללת שימוש באור טבעי באופן יעיל לצד מערכות תאורה מתקדמות מוסוות או גלויות ומעוצבות המשתלבות היטב בעיצוב החלל כולו. הצבעים האופייניים והשולטים בעיצוב הפנים של ימינו הינם ניטרליים כאשר הגוונים הבולטים הינם של שחור ולבן. השימוש בצבעים נועזים הינו ממוקד ומצומצם ונועד לזפק מוקד משיכה לעין ולשבור מעט את הניטרליות על מנת שלא ליצור אחידות משעממת.

פרייז אדריכלים - איכות, נוחות ומקצועיות

פרייז אדריכלים הינו משרד אדריכלות ועיצוב פנים מוביל בתחומו הכולל צוות בכיר ומנוסה של אנשי מקצוע מומחים. אנו מלווים פרויקטים לאורך כל שלבי התהליך, החל ממתן ייעוץ ותכנון ראשוני, דרך ליווי ופיקוח מקצועי לאורך כל שלבי העבודה ועד להשמת המלאכה לשביעות רצון הלקוח.
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!