074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


תכנון ועיצוב משרדים לחברות


תכנון ועיצוב משרדים לחברות הינו ענף מתקדם ומתפתח בתחום האדריכלות. ניתן לראות כי בשנים האחרונות משרדים רבים מבינים את החשיבות של עיצוב נכון אשר יקדם את חזון החברה ואף ישרה אווירה נעימה במקום הן עבור העובדים והמהנלים והן עבור האורחים והלקוחות. כמו כן, כאשר ניגשים אל תהליך של תכנון ועיצוב משרדים לחברות חשוב במיוחד לקחת בחשבון מספר קריטריונים  מהותיים על מנת להבטיח תוצאה איכותית ומדויקת ככל הניתן. תכנון ועיצוב משרדים לחברות חייב לקחת בחשבון את שטח המשרד, על מנת להבטיח עיצוב נכון ואפקטיבי.

פרייז אדריכלים, בבעלותה של האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום אדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו. בשנת 1978, כשנה לאחר סיום לימודיה, פרייז כבר עמדה בראש אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בתל אביב. בשנת 2002 סיימה פרייז קורס לדירקטורים בכירים מטעם אוניברסיטת תל אביב. בשנת 2006 נבחרה לייצג את ישראל בתחרות עיצוב בינלאומית בגרמניה. כמו"כ משמשת כמגשרת ובוררת לענף הבניה. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי תכנון ועיצוב משרדים לחברות, עיצוב משרדים לחברות, עיצוב משרדים לחברות הייטק, עיצוב משרד חברת היי טק ועוד. 
 

עיצוב משרדים לחברות

עיצוב משרדים לחברות חייב לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים ביותר וכמובן את אופי המשרד. כל עיצוב יאפיין סוג אחר של משרד, כיום ניתן למצוא עיצוב ייחודי עבור משרדי הייטק, משרדי עורכי דין, ועוד. ההבדל בא לידי ביטוי באופי הארגון, שטח המשרד, החזון של החברה, כמות הלקוחות וכדומה. כמו כן, עיצוב משרדים יכלול גם את המשרד עצמו, וכמובן גם את חלקו החיצוני. 

עיצוב משרדים לחברות הייטק

עיצוב משרדים לחברות הייטק הינו תחום עיצוב ייחודי במיוחד אשר מתאים לסוג משרדים אשר מתמחים בהייטק ולכן דורשים עיצוב ספציפי ותנאים ייחודים. מומלץ לבחור באיש מקצוע בעל התמחות ספציפית בתחום זה, על מנת להבטיח תוצאה מדויקת, איכותית, ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות.

עיצוב משרד חברת היי טק

פרייז אדריכלים, בבעלותה של האדריכלית ליאת פרייז הינה בעלת תואר דוקטור לארכיטקטורה (Politecnico-di-Milano) עם התמחות בתחום עיצוב משרד חברת היי טק ואדריכלות הפנים, מטעם המכון לאומנות גבוהה של מילאנו, איטליה. 
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!