074-767-9434

( כל התמונות להמחשה בלבד )


תמ"א 38


מאחורי פרויקט תמ"א 38 עומד הרעיון של הענקת זכויות בנייה ליזם ובתמורה קבלת מבנה חיזוק ומשופץ העומד בתקן רעידות אדמה, בעל תשתיות חדשות וכן תוספת שטח בדמות מרפסת או ממ"ד. האחריות והאישור לפרויקט תמ"א 38 נמצאת בידי הרשויות העירוניות המספקות את היתרי הבנייה ובסמכותן לאפשר חריגות והקלות של תכנית הפרויקט. הרווח של הדיירים הינו שיפור באיכות החיים והרווח ליזם הינו אפשרות לבנייה של דירות חדשות אשר מכירתן תאפשר לו מימון הפרויקט. תמ"א 38 הינה תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה ומהווה הזדמנות לשיפור איכות החיים של הדיירים והשבחת ערך דירתם. מדובר בהליך בעל משמעויות רחבות ולכן יש לבצעו באופן מקצועי וללא טעויות העלולות לעלות לכל הגורמים המעורבים ביוקר.
 

למי מיועד הפרויקט ומה הוא כולל?

פרייז אדריכלים הינו משרד מוביל בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים המתמחה בייעוץ וליווי של פרויקטים ומיזמים בהם תמ"א 38. מתוך היכרות מעמיקה ויסודית עם התחום וכלל הגורמים הרלוונטיים בענף, אנו מספקים הדרכה והכוונה בצורה הבטוחה והאמינה ביותר לשם מימוש ושמירה על זכויותיכם. חתימת הסכם התקשרות מחייב ירידה לפרטים הקטנים ביותר וקבלת כל הערבויות והביטחונות הדרושים לשם הבטחת הגנה מיטבית לרכושכם. פרויקט תמ"א 38 מציע תמורות שונות כאשר הוא אמור להיות כדאי הן ליזם והן לדיירים וזאת מבחינת שדרוג הדירות והעלאת ערכן וחיזוק ושיפוץ הבניין כולו. כל בניין בן שתי קומות ומעלה ששטחו גדול מ – 400 מ"ר וכולל היתר בנייה לפני ה- 1.1980 הינו רלוונטי לתמ"א 38 וזאת כאשר הוא אינו מיועד להריסה על פי צו בית משפט. הפרויקט מיועד לחיזוק המבנה כנגד רעידות אדמה והא כולל שני מסלולים אפשריים של חיזוק ובינוי או של הריסה ובינוי.

יתרונות ותמורות בפרויקט תמ"א 38

התוספת המקובלת במיזם תמ"א 38 הינה של 2.5 קומות עבור הבניין, אולם הגדרה זו ניתנת לשינוי על ידי המועצה המקומית בהתאם לצרכים השונים של תכנון עיר. הדיירים או בעלי הזכויות בפרויקט זכאים לשיפור וחיזוק עמידות הבניין וכן לתוספת בנייה של עד 25 מ"ר לכל דירה הכוללת חדר נוסף, ממ"ד, מרפסת, מחסן וכו'. נוסף על כך הבניין זוכה לשדרוג בדמות התקנת מעלית באם ניתן, חנייה ושדרוג תשתיות הבניין.

ליווי מקצועי לאורך כל שלבי התהליך

פרייז אדריכלים הינו משרד מוביל ומקצועי בתחום האדריכלות ועיצבו הפנים. צוות המשרד כולל אדריכלים ומעצבי פנים מנוסים ומומחים בתחומם ובעלי ניסיון מקצועי רב בייעוץ וליווי פרויקטים ומיזמים שונים ומגוונים בהם תמ"א 38 וזאת מתוך הכרת כלל הגורמים וההיבטים הרלוונטיים לשם מיצוי לשמירה של זכויותיכם לאורך כל הדרך ועד להשלמת הפרויקט לשביעות רצונכם.
 

עוד בבלוג...

האדריכלים

 


074-767-9434
benny@preiss-arch.co.il 
liat@preiss-arch.co.il
Office@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

03-6120404  |  Office@preiss-arch.co.il | liat@preiss-arch.co.il | benny@preiss-arch.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!